Waldorfská mateřská školka v Rudolfově má krásnou zahradu, úžasné paní učitelky a skvělé zázemí. Má jen jednu nevýhodu – není nafukovací. Pomozte nám udělat z nevyužitých půdních prostor třídu pro dalších patnáct dětí!

Kdo jsme?
Rodiče dětí, které chodí, nebo by rády chodily do waldorfské školky v Rudolfově na Českobudějovicku a další spřízněné duše.

Jaký máme nápad?
Geniální! Přestavět půdu stávající budovy školky na další třídu. V létě 2017 se přestavba díky nadšení a pomoci rodičů, velkého nasazení firem a finanční podpory nadace Software AG Stiftung podařila a děti v září 2017 nastoupily do nové třídy.

Co nám chybí?
Peníze! Chybí ještě dofinancovat náš podíl na rekonstrukci, který podmiňuje přidělení podpory od Software AG Stiftung.

Co nám nechybí?
Nadšení a ochota všemožně přispět ke zdárnému vzniku nové školkové třídy. Vždyť to děláme pro děti!

Proč se dětem ve waldorfské školce tak líbí?
Protože tam společně pečou, malují akvarelem, vyrábí z vosku, hrají divadlo, zpívají a hodně času tráví venku. A taky proto, že mají krásnou třídu s hračkami z přírodních materiálů a jejich tety učitelky mají velké srdce a spoustu dobrých nápadů.

Pojďte do toho s námi!
Podílejte se spolu s námi na tomto krásném projektu! Podpořte nás! Odměnou Vám bude nejen dobrý pocit, že jste přispěli ke splnění snu mnoha dětí i rodičů, ale i krásné ruční výrobky vytvořené dětmi, rodiči a přáteli Waldorfské mateřské a základní školy v Českých…

Vyberte si odměnu za váš příspěvek